Wielkie greckie wesele

Ślub w Grecji

Kiedy Katarzyna i Fotis zaprosili nas do przeżycia tej greckiej przygody, czuliśmy że będzie z tego idealny film ślubny. Intuicja nas nie zawiodła, a kiedy usłyszeliśmy hasło ślub Ateny ucieszyliśmy się podwójnie, bo sfilmowanie prawosławnej uroczystości to czysta magia. Do dzisiaj, wspomnieniami chętnie wracamy do tych pięknych kadrów oddających piękno Grecji i gorącego uczucia Naszej Młodej Pary. 

Tak to się zaczyna: żołnierz i dziewczyna

Poznali się w 2019 roku w Grecji i od razu wpadli sobie w oko. Oboje podróżowali po kraju, dzięki czemu Kasia miała też niesamowitą okazję do odkrywania słonecznej Grecji. Fotis rozpoczął wtedy służbę w wojsku, dlatego ich randki odbywały się nierzadko w ekspresowym tempie, najczęściej podczas przepustek. Być może już wtedy nieśmiało przypuszczali, że czeka ich taki finał, a za niedługo będą musieli się rozglądać w poszukiwaniu odpowiedniego kamerzysty ślubnego? Po ich weselu czujemy, że tak właśnie mogło być. 

Jeden ślub to za mało

Rok 2020 każdy z nas pamięta jako dość szalony i niepewny – również nasi bohaterowie podjęli wtedy ważne decyzje. Kiedy nadeszła pandemia, postanowili przeprowadzić się do Polski. Z jednej strony, w tym niełatwym czasie Fotisowi zapewne ciężko było poznawać bliskich Kasi, natomiast w miarę rozwoju sytuacji i jej normalizacji było coraz lepiej. Dzięki pobytowi w Polsce mógł dowiedzieć się znacznie więcej niż z opowiadań Kasi: poznał podstawy języka i polskie tradycje.

To właśnie wtedy zupełnie naturalnie zaczął rodzić się ich pomysł na… więcej niż jeden ślub. Jak zaplanowali, tak zrobili – jeden z nich wzięli w Polsce. Drugi, ślub w Grecji został przez nas sfilmowany. Z poszanowaniem obu kultur i własnego pochodzenia przeżyli swój ślub dwukrotnie i z podwójnymi przygotowaniami, dlatego nie mogli narzekać na brak nudy. Na szczęście ich entuzjazm został z nimi do końca, co ukazuje nasz montaż tego niepowtarzalnego filmu ślubnego. 

Impreza w rytmach zorby

Film weselny za granicą dla VST Wedding to już standard. Przy tym projekcie, od początku czuliśmy, że zrobimy w Grecji przepiękne ujęcia najważniejszych chwil Wyjątkowego Dnia Kasi i Fotisa. Okiem kamer byliśmy pełni podziwu dla Młodych,którzy ze wsparciem bliskich dopięli wszystko na ostatni guzik. Ta para to doskonały przykład tego jak zorganizować wesele w Grecji, choć czujemy że równie dobrze poradziliby sobie w każdym innym kraju. To była wspaniała impreza pełna muzyki: tańców i śpiewów oraz przepysznego jedzenia. Po raz kolejny w naszej pracy doświadczyliśmy, że wesela tworzą ludzie. To właśnie ich energia i pozytywna aura jest widoczna na każdej klatce filmu Naszej Młodej Pary.

Niezapomniany plener

Cieszyliśmy się na ten wyjątkowy projekt nie tylko dlatego, że mogliśmy towarzyszyć tej niesamowitej dwójce w ich wyjątkowym dniu. Grecja to kraj, któremu Matka Natura naprawdę nie oszczędzała na niczym. Doskonałe widoki, niesamowita przyroda, szum morza tak kojący, że aż nie chce się stamtąd wracać. To wszystko złożyło się na niesamowite ujęcia plenerowe, które wykorzystaliśmy tworząc najwyższej jakości film ślubny. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego że każda Para to nowa historia. Nie inaczej było w przypadku Katarzyny i Fotisa, których na długo zachowamy w naszym filmowym serduchu. 

Film ślubny w Rzeszowie i okolicach

Mieszkamy na Podkarpaciu, więc możemy doradzić Wam czy to w kwestii wyboru sali, zespołu czy miejsca na plener. Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie, które pozwala Nam wykonywać pracę jako profesjonalny kamerzysta z Rzeszowa. Każdy ślub wymaga właściwej oprawy i upamiętnienia na eleganckim filmie ślubnym. Skontaktujcie się i porozmawiajmy w kwestii Waszego filmu ślubnego w Rzeszowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Profesjonalny
film ślubny

W VSTwedding zrobimy dla Was nowoczesny film ślubny będący najpiękniejszą pamiątką na lata. Nasze długoletnie doświadczenie i wiedza z zakresu filmowania wesel pozwala na niesamowite realizacje. Najważniejsza jest Wasza historia - my tylko pomagamy ją odpowiednio ubrać, po to by w efekcie dostarczyć Wam niezapomniany reportaż ślubny
Wspólnie zaprojektujmy Ten Wyjątkowy Dzień! Skorzystajcie z formularza kontaktowego lub zadzwońcie, aby umówić się na spotkanie. Jesteśmy tu dla Was i z wielką chęcią dodamy filmowej magii niepowtarzalnym chwilom z dnia Waszego Ślubu. 
Zapytaj o termin

Jesteśmy na socialach!