Magiczny ślub na Cyprze

Ślub na Cyprze

W VST Wedding uwielbiamy zagraniczne plenery. Dlatego też, kiedy ta niezwykła Młoda Para się do nas odezwała od razu  czuliśmy, że powstanie z tego naturalny film ślubny. Chociaż Cypr to niewielka wyspa, ma w sobie ogromny potencjał na idealne ujęcia. Cudowna sceneria, wspaniała pogoda i na maksa zakochana w sobie dwójka: oto historia Moniki i Kuby.

Zaczęło się od Internetu

Dekadę temu poznali się w sieci i  chociaż minęło sporo czasu zanim los spróbował ich ze sobą połączyć, zostali parą. Podróże towarzyszyły im od samego początku, bo kiedy w końcu poznali się na żywo, Kuba wyjechał z Polski i przez kilka kolejnych lat poznawał świat. W tym czasie ich kontakt ograniczał się do smsów oraz sporadycznych spotkań. Magia tkwiła zatem w tych niepozornych i krótkich wiadomościach, które na tamten moment pozwalały im się poznawać. Zapewne nie przypuszczali wtedy, że już za niedługo rozpoczną poszukiwania kamerzysty weselnego i organizację wspaniałego wydarzenia, jakim jest ślub na Cyprze.

W poszukiwaniu miejsca na plener

Kiedy nasz Pan Młody zawitał na dłużej w kraju, zaraził swoją przyszłą żonę podróżowaniem. Wspólnie odwiedzili Pragę, a później Korfu. Zupełnie tak, jakby szukali miejsca na plener ślubny. Temat wesela pojawił się bardzo szybko, tym bardziej że oboje marzyli o jego niestandardowej wersji. Kubie marzyły się Włochy lub po prostu inny kontynent, Monika miała jeden cel: do ślubu chciała pójść boso. Najpierw był pomysł na Dominikanę, jednak niepewny czas związany z pandemią wyeliminował ten pomysł. Szukali innych opcji i  szybko wpadli na pomysł, aby wziąć plenerowy ślub na Cyprze. Nieduży kraj, znany jako Wyspa Miłości okazał się strzałem w dziesiątkę. 

Plaża i morze = nadzwyczajne kadry

Ostateczną decyzję o tym, że zorganizują ślub cywilny na Cyprze podjęli w sierpniu. Nie przewidywali pewnie wtedy, że termin padnie na październik. Młode Pary coraz częściej decydują się na zagraniczny plener, dlatego też nie brakuje firm pomagających w organizacji takich wydarzeń. Początkowo to właśnie taka firma miała zająć się wszystkim, jednak Monika i Kuba podjęli decyzję, że też wkroczą do akcji. Bardzo im  zależało, aby w tym wyjątkowym dniu byli z nimi najbliżsi. Sprawnie załatwili  dla swoich gości loty, nocleg, transport i miejsce na przyjęcie. Wynajęta firma pomogła załatwić formalności związane z dokumentacją oraz sprawy związane z cypryjskim urzędem stanu cywilnego. Chociaż krótko przed imprezą czy nawet w dniu ślubu było jeszcze kilka organizacyjnych niepewności, wszystko wyszło jak należy. Efektem tego jest najlepszy film ślubny, który dla Moniki i Kuby będzie pamiątką na długie lata. 

Cypr idealny pod każdym względem

Jeżeli czytacie tę historię i sami zastanawiacie się nad tym, aby zorganizować ślub za granicą to szczerze podpowiadamy: ta wyspa jest idealna! Położona na zetknięciu trzech kontynentów Europy, Azji i Afryki kusi swoim urokiem i niesamowitą przyrodą. Z perspektywy filmowania wesel takie miejsca są po prostu fenomenalne, bo każdy kadr wzbogacony naturą to czysta rewelacja. Decydując się na pakiet foto również skorzystacie, bo zdjęcia ślubne wykonane w pełnym słońca świetle będą cieszyć oko każdego odbiorcy. Dziękujemy Monice i Kubie za to, że z kamerą mogliśmy im towarzyszyć  w tym Wyjątkowym Dniu. A jeśli chodzi o sam Cypr, to z wielką przyjemnością tam wrócimy!

Film ślubny w Rzeszowie i okolicach

Mieszkamy na Podkarpaciu, więc możemy doradzić Wam czy to w kwestii wyboru sali, zespołu czy miejsca na plener. Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie, które pozwala Nam wykonywać pracę jako profesjonalny kamerzysta z Rzeszowa. Każdy ślub wymaga właściwej oprawy i upamiętnienia na eleganckim filmie ślubnym. Skontaktujcie się i porozmawiajmy w kwestii Waszego filmu ślubnego w Rzeszowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Profesjonalny
film ślubny

W VSTwedding zrobimy dla Was nowoczesny film ślubny będący najpiękniejszą pamiątką na lata. Nasze długoletnie doświadczenie i wiedza z zakresu filmowania wesel pozwala na niesamowite realizacje. Najważniejsza jest Wasza historia - my tylko pomagamy ją odpowiednio ubrać, po to by w efekcie dostarczyć Wam niezapomniany reportaż ślubny
Wspólnie zaprojektujmy Ten Wyjątkowy Dzień! Skorzystajcie z formularza kontaktowego lub zadzwońcie, aby umówić się na spotkanie. Jesteśmy tu dla Was i z wielką chęcią dodamy filmowej magii niepowtarzalnym chwilom z dnia Waszego Ślubu. 
Zapytaj o termin

Jesteśmy na socialach!