Nietuzinkowy ślub na Sycylii

Ślub na Sycylii

Chociaż z zakresu filmowania wesel mamy lata doświadczenia to już wiemy, że ta dwójka zdecydowanie na długo zagości w naszej pamięci. Już po pierwszym kontakcie wiedzieliśmy, że czeka nas wspaniały wyjazd, którego owocem będzie piękny film ślubny. Intuicja nas nie zawiodła, a historia tego wspaniałego sycylijskiego wydarzenia zdecydowanie zasługuje na to, aby podzielić się z nią światem. Przed Wami Kinga, Adriano i ich historia.

Po polsku i włosku: to musi być miłość!

Kinga i Adriano, dziś już małżeństwo poznali się działając w organizacji ESN (Erasmus Student Network), która pomaga studentom wyjeżdżającym na Erasmusa do obcego kraju. Ona w Krakowie, on na Sycylii. Niby nic wielkiego: kiedy ona w ramach studenckiego programu leciała na Sycylię, zwróciła się o pomoc w znalezieniu mieszkania. Na Facebooku znalazł się akurat On – zatem trochę popisali pewnie nie mając pojęcia, że parę lat później przyjdzie im oglądać wyjątkowe zdjęcia ślubne.

Kiedy Kinga była już zadomowiona na Sycylii, Adriano…miał przeprowadzić się do Krakowa ze względu na pracę. I to właśnie tam zakończył, a właściwie rozpoczął się ten romantyczny plot-twist, bo przez przypadek spotkali się w jednym z krakowskich klubów i tak się stało, że wyszedł z tego niezapomniany ślub na Sycylii!

Na swoich warunkach w imprezowym klimacie

Bez wątpienia Sycylia to ich miejsce na Ziemi. To ona ich połączyła i to dzięki niej powstał naprawdę idealny film ślubny. Plan od początku był tak naprawdę bardzo prosty: miało być bez zbędnych napięć. W takich warunkach nasza młoda para czuła się najlepiej i dla nas od razu stało się jasne, że rolą kamerzysty weselnego jest dostarczenie materiału, który scali się w naturalny film ślubny.

Okazało się, że brak welonu, długiej sukni czy innych zwyczajów uchodzących za tradycyjne nikomu nie przeszkadzał. Kinga i Adriano mieli też jeden, bardzo ważny cel: każdy gość miał czuć się swobodnie. Nie obowiązywał sztywny harmonogram: każdy bawił się doskonale w klimacie imprezy na Ibizie. Wspaniałym pomysłem Panny Młodej był pomysł na basenowe party, gdzie obowiązkowym kolorem ubioru był biały. To niesztampowe podejście przyczyniło się na film ślubny pełen uśmiechu, luzu i dobrej zabawy.

Ślub we Włoszech / Film ślubny z Sycylii

Montując teledysk ślubny uświadomiliśmy sobie, jakiego farta mamy do cudownych par w VST Wedding. Ceremonia odbyła się w Palazzo Vermexio, Piazza Duomo, Siracusa. Jego dopełnieniem były wyjątkowe zdjęcia ślubne. Na początku współpracy spodziewaliśmy się, że będziemy tworzyć kolejny plenerowy film ślubny. Okazało się jednak, że spotkaliśmy się w mieście i tym samym  pozytywnie zaskoczyliśmy się formą obowiązującą w sycylijskim urzędzie.

Ciekawostką jest też fakt, że para datę zmieniała cztery razy – tu również nie obowiązywała utarta zasada “do trzech razy sztuka”. Dzięki organizacji i pomocy najbliższych wszystko wyszło perfekcyjnie, a my realizując usługę filmu ślubnego przekonaliśmy się po raz kolejny, że kiedy dwoje ludzi robi coś na 100% to nie ma szans, żeby nie zakończyło się to sukcesem.

Morze emocji w samym sercu Sycylii

Kinga i Adriano, choć na co dzień mieszkają w Krakowie pilnowali każdej rzeczy, aby dostarczyć sobie i gościom niezapomnianych wrażeń. Był wymarzony catering od Caseificio Border – ikony sycylijskiego street food’u, basen, doskonałe drinki z personalizowanymi naklejkami czy przygotowywanie włoskich „bomboniere” będącymi odpowiednikami drobnych upominków dla gości.

Wszystko to złożyło się na niezapomniane wrażenia, a ekipa VST Wedding mogła skupić się na tym, co potrafi najlepiej: dostarczenie niepowtarzalnego filmu ślubnego. Naszej niezapomnianej parze życzymy raz jeszcze wszystkiego, co najpiękniejsze dziękując za przygodę i dostarczenie usługi filmowania wesel. Bądźcie zawsze tacy piękni i uśmiechnięci, bo Wasza historia ślubu na Sycylii i tak jest jak wyjęta ze scenariusza porządnego filmu – nie tylko ślubnego.

Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się w jakich miejscach tworzyliśmy film, zamieszczamy niżej kilka linków:

Impreza: B&B Madre Vita

Plenery: Wyspa Ortygia, Marzamemi, Tonnara di Portopalo.

Film ślubny w Rzeszowie i okolicach

Mieszkamy na Podkarpaciu, więc możemy doradzić Wam czy to w kwestii wyboru sali, zespołu czy miejsca na plener. Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie, które pozwala Nam wykonywać pracę jako profesjonalny kamerzysta z Rzeszowa. Każdy ślub wymaga właściwej oprawy i upamiętnienia na eleganckim filmie ślubnym. Skontaktujcie się i porozmawiajmy w kwestii Waszego filmu ślubnego w Rzeszowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Profesjonalny
film ślubny

W VSTwedding zrobimy dla Was nowoczesny film ślubny będący najpiękniejszą pamiątką na lata. Nasze długoletnie doświadczenie i wiedza z zakresu filmowania wesel pozwala na niesamowite realizacje. Najważniejsza jest Wasza historia - my tylko pomagamy ją odpowiednio ubrać, po to by w efekcie dostarczyć Wam niezapomniany reportaż ślubny
Wspólnie zaprojektujmy Ten Wyjątkowy Dzień! Skorzystajcie z formularza kontaktowego lub zadzwońcie, aby umówić się na spotkanie. Jesteśmy tu dla Was i z wielką chęcią dodamy filmowej magii niepowtarzalnym chwilom z dnia Waszego Ślubu. 
Zapytaj o termin

Jesteśmy na socialach!