Współracujemy

z fotografami.

Nie ma lepszego weselnego duetu, niż dobry kamerzysta i fotograf dostarczający zdjęcia ślubne. Decydując się na współpracę z nami, możecie mieć to w pakiecie. Działamy z ludźmi, których znamy i ufamy ich umiejętnościom. 

To wykwalifikowani i przede wszystkim sprawdzeni eksperci,  z którymi pracujemy od lat.

Dawid Mazur to fotograf, który zawsze zaraża Młode Pary pozytywną energią. Uwielbia pracę ze światłem, co widać później na jego zdjęciach.

Jeśli chodzi o zespół Shootit to totalni profesjonaliści i autorzy wielu niezapomnianych reportaży ślubnych. Branżę znają od podszewki, a w pracy dostarczają ogrom emocji.

Jesteśmy przekonani, że będziecie zachwyceni z wyboru Dawida lub Shootit i śmiało za nich ręczymy. 
Razem mamy za sobą wiele wesel i działamy razem nie wchodząc sobie w drogę. Dzięki długoletniej współpracy każda wspólna impreza okazuje się sukcesem, a Wy nasze drogie Młode Pary wybierając pakiet macie gwarancję wykonania usług na najwyższym poziomie.

Dostarczymy dla Was profesjonalny pakiet foto, a podczas ślubu i wesela dogramy szczegóły. Wszystko po to, aby w efekcie powstały z tego magiczne kadry i ujęcia, do których będziecie wracać.

Pakiet foto-wideo Rzeszów

Profesjonalny
film ślubny

W VSTwedding zrobimy dla Was nowoczesny film ślubny będący najpiękniejszą pamiątką na lata. Nasze długoletnie doświadczenie i wiedza z zakresu filmowania wesel pozwala na niesamowite realizacje. Najważniejsza jest Wasza historia - my tylko pomagamy ją odpowiednio ubrać, po to by w efekcie dostarczyć Wam niezapomniany reportaż ślubny
Wspólnie zaprojektujmy Ten Wyjątkowy Dzień! Skorzystajcie z formularza kontaktowego lub zadzwońcie, aby umówić się na spotkanie. Jesteśmy tu dla Was i z wielką chęcią dodamy filmowej magii niepowtarzalnym chwilom z dnia Waszego Ślubu. 
Zapytaj o termin

Jesteśmy na socialach!