Filmowiec Ślubny Rzeszów

Filmowiec ślubny Rzeszów? Jesteś w dobrym miejscu! VSTwedding to marka o ugruntowanej pozycji na rynku wyspecjalizowana z zakresu filmowania wesel. Od ponad 10 lat jesteśmy w branży i każdego roku z przyjemnością dostarczamy młodym parom usługę filmu ślubnego. Nasz team to sprawnie działająca czwórka do zadań specjalnych.

Kamerzysta ślubny na miarę dzisiejszych czasów

Marek i Kasia – małżeństwo jak z filmu, dosłownie i w przenośni. Żywy dowód na to, że da się razem: w życiu i biznesie. Oboje kochają podróże, w które chętnie wybierają się ze ślubnymi parami. Tylko w ubiegłym roku odwiedzili Sycylię, Ateny czy Cypr realizując filmy pełne emocji. Plenerowo z parami polecieli także do Mediolanu, Wenecji, Wiednia i na Ibizę. To dwuosobowa fabryka pomysłów, która jeszcze nigdy nie zawiodła swoich klientów dostarczając nowoczesny film ślubny. Prywatnie są szczęśliwymi rodzicami dwójki dzieciaków, a na małżeńskie randki najchętniej śmigają na porządny rockowy koncert. 

Profesjonaliści od filmowania wesel

Eksperci montażu
niepowtarzalnego filmu ślubnego.

Bartek i Jacek – duet doświadczonych operatorów potrafiący wyczarować naturalny film ślubny. To właśnie dzięki ich pracy znajdując teledysk ślubny Rzeszów realizacji VSTwedding można się pozachwycać niesamowitą dbałością szczegółów. To właśnie one połączone operatorskim zmysłem tworzą magiczne kadry. Zawodowo nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, ze spokojem mistrza pracują z materiałem tak, aby osiągnąć piękny dla oka reportaż ślubny. Bartek to typ włóczykija: kiedy tylko może, organizuje sobie górskie wędrówki i to najlepiej z kamerą w dłoni. Z kolei Jacek uwielbia gotować i sam tworzy przepisy, które z resztą całą ekipą VSTwedding chętnie testujemy. 

Wasza historia jest najważniejsza

Praca tej wyjątkowo dobrze dobranej czwórki sprawia, że to WY nasze najwspanialsze pary możecie cieszyć się doskonałym video i mieć film ślubny na lata. Nieustannie się doszkalamy i jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi technikami, po to aby finalnie dostarczyć Wam najwyższej klasy materiał z tego niezapomnianego dnia. To Wasze uśmiechy i ciepłe słowa po obejrzeniu filmu sprawiają, że szczerze kochamy tę robotę, a funkcja kamerzysty weselnego zyskuje na znaczeniu. W VSTwedding zadbamy o najlepszy film z dnia Waszego ślubu. Sprzeciwiamy się schematom, bo łatwo popaść w rutynę, zaś trudno wyrwać się z jej objęć. Zapraszamy do przeżycia wspólnej przygody!

Profesjonalny
film ślubny

W VSTwedding zrobimy dla Was nowoczesny film ślubny będący najpiękniejszą pamiątką na lata. Nasze długoletnie doświadczenie i wiedza z zakresu filmowania wesel pozwala na niesamowite realizacje. Najważniejsza jest Wasza historia - my tylko pomagamy ją odpowiednio ubrać, po to by w efekcie dostarczyć Wam niezapomniany reportaż ślubny
Wspólnie zaprojektujmy Ten Wyjątkowy Dzień! Skorzystajcie z formularza kontaktowego lub zadzwońcie, aby umówić się na spotkanie. Jesteśmy tu dla Was i z wielką chęcią dodamy filmowej magii niepowtarzalnym chwilom z dnia Waszego Ślubu. 
Zapytaj o termin

Jesteśmy na socialach!